Reklamacje i zwroty

Reklamacje:

 1. Wszystkie oferowane przez nas towary są nowe, chyba, że produkt opisano inaczej . Reklamować można również asortyment, który podczas wysyłki został uszkodzony lub zniszczony. W razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy o spisanie protokołu uszkodzeń dostępnego u doręczyciela.
 2. Zareklamowany towar należy przesłać na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem na adres sklepu. Proszę podać przyczynę reklamacji (krótki opis uszkodzeń), swoje dane osobowe i nr konta, na który ewentualni mają zostać zwrócone należności.
 3. Do wysyłki prosimy dołączyć swoje dane i nr. zamówienia.
 4. O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Kupującego w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.
  W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wartość zamówionych towarów zostanie zwrócona na konto Kupującego w ciągu 14 dni roboczych lub towar zostanie wymieniony na nowy, zależnie od woli kupującego i możliwości sprzedającego.

Zwroty:

Gwarancja zwrotu w ciągu 14 dni.
Zakupiony towar można zwrócić na własny koszt, w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny z zachowaniem poniższych warunków.

 1. Możesz nam zwrócić zakupiony produkt tylko wówczas, gdy jest w stanie niezmienionym.
  W szczególności prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy towary są uszkodzone, lub noszą ślady użytkowania, chyba, że użycie było konieczne w granicach zwykłego zarządu (np. przymierzenie produktu, "przyłożenie" do motocykla).
 2. Prawo odstąpienia od umowy

  Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

  KAMOTO Anna Zeman

  Ul. Podchorążych 13/58

  43-300 Bielsko- Biała

  tel. 33 500 00 95

  email: info@marselus.pl

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  Skutki odstąpienia od umowy

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 3. Należność za towar zwracany, wraz z kosztami wysyłki do Was ("w pierwszą stronę"), zostanie zwrócony w najkrótszym możliwym terminie - najpóźniej do 14 dni.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl